V. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Způsob úhrady kupní ceny bude sjednán v kupní smlouvě, a to v návaznosti na volbu kupujícího učiněnou v jeho objednávce, kdy kupující má možnost volby z těchto variant:

1.        Hotově

– při osobním nákupu zboží v kamenné prodejně

2.        Platební kartou

– při osobním nákupu zboží v kamenné prodejně

– předem při nákupu v eshopu

3.        Bankovním převodem

– předem při nákupu v eshopu, pro možnost doručení přepravní službou
(kupuj
ící si vybere možnost hradit zboží bankovním převodem a až po uhrazení celé ceny za objednané zboží a za poštovné je zboží expedováno, při převzetí zásilky kupující již ničeho neplatí)

IV. DODACÍ PODMÍNKY A CENA DODÁNÍ

1.        Zboží bude kupujícímu dodáno způsobem, který si v objednávce zvolí, kdy kupující má možnost volby z těchto variant:

a) Doručení přepravní službou:

– Přepravní službou se rozumí přepravce zásilek dle nabídky koubee při odesílání objednávky. Bude-li sjednán jiný přepravce, mohou se dále uvedené podmínky doručení změnit.

– přepravce rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00.
V den doručení dostanete ráno SMSku s předpokládaným časem doručení (3 hodinové rozmezí). Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny.

– Pokud si zboží nepřevezmete, a to ani v případném náhradním termínu, zboží se vrací zpět a je uvolněno do volného prodeje a kupní smlouva se ruší. Náklady, které tímto prodávajícímu vznikly, mohou být po kupujícím nárokovány.

– Zpravidla je zboží doručeno do dvou pracovních dnů od objednávky kupujícím.

– Upozornění: Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese prodávající odpovědnost.